Kā izvēlēties piemērotāko ātro kredītu?

Pastāsti par mums saviem draugiem

Latvijā ir iespējams izvēlēties dažādus ātro kredītu veidus. Mūsdienās ātrie kredīti ir ērti un ātri pieejami ikvienam. Tādā veidā cilvēkiem paveras iespēja izvēlēties tieši viņam piemērotāko variantu.

Protams, katram kredītu veidam ir savi aizņemšanās noteikumi, tāpēc nepieciešams rūpīgi izanalizēt katru piedāvājumu, lai varētu izvēlēties tieši savai situācijai atbilstošāko. Šajā rakstā aplūkosim visus ātro kredītu veidus, kuri šobrīd pieejami Latvijā!

Bezprocentu jeb pirmais bez maksas

Bezprocentu ātrie kredīti Latvijā ir pakalpojums,  piedāvā teju ikviens aizdevējs. Šādu iespēju visbiežāk aizdevēji piedāvā jaunajiem klientiem, kuri pirmo reizi veic aizdevuma noformēšanu konkrētajā uzņēmumā.

Kā saņemt bezprocentu kredītu?

 1. Ātrie kredīti bez maksas ir pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kurš pirmo reizi izmanto ātro kredītu pakalpojumus.
 2. Katram aizdevējam šie noteikumi atšķiras, tāpēc ir nepieciešams rūpīgi iepazīties ar katra kreditora aizņemšanās nosacījumiem, lai saprastu, vai šis piedāvājums ir piemērots tieši tev.

Kredīts bez oficiālas darbavietas

Arī šis ir viens no kredītu veidiem, ko piedāvā aizdevēji visā Latvijā. Mūsdienās cilvēki neiegūst regulārus ienākumus tikai no oficiālas darbavietas, bet gan saņem ikmēneša ienākumus arī citos veidos. Ir cilvēki, kuri izīrē mājokli, investē naudu akcijās, kriptovalūtās un citās lietās, tādā veidā iegūstot diezgan lielus ikmēneša ienākumus.

Kā saņemt kredītu bez oficiālas darbavietas?

 1. Lai saņemtu šo kredīta veidu, nepieciešams noformēt aizdevumu.
 2. Lielākā daļa aizdevēju to piedāvā darīt gan internetā, gan arī aizpildot aizdevuma anketu.
 3. Tu vari izvēlēties sev piemērotāko veidu un pieteikties šim kredīta veidam. Protam, tev jābūt gatavam, ka būs nepieciešams pierādīt, cik lieli ir tavi ikmēneša ienākumi, ko sniedz citi ienākumu avoti.
 4. Noteikti salīdzini visus aizdevuma veidus un neaizmirsti, ka jaunākie ātrie kredīti pieejami salīdzināšanai tādās vietnēs kā Comparo.lv

Kredīts bez ķīlas vai galvotāja

Viens no ātro kredītu veidiem ir kredīts bez ķīlas vai galvotāja. Ātrais kredīts ar ķīlu nozīmē to, ka aizņemoties kredītu, tev nepieciešams ieķīlāt arī kādu no mantām, piemēram, automašīnu vai nekustamo īpašumu, un tikai tādā veidā varēsi iegūt aizdevumu. Savukārt kredīts bez ķīlas nozīmē to, ka tev nebūs nepieciešama ķīla, lai varētu iegūt aizdevumu.

Kā saņemt kredītu bez ķīlas?

 1. Naudas aizdevums bez kīlas pieejams gluži tādā pat veidā, kā citi aizdevuma veidi.
 2. Pirms izvēlies piemērotāko aizdevēju, noteikti nepieciešams salīdzināt visus pieejamos variantus, lai varētu veikt pareizo izvēli.
 3. Tā kā šim kredīta veidam nav nepieciešams galvotājs vai ķīla, tad arī aizdevuma saņemšana uz kontu notiek aptuveni 15 min laikā.

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Noteikti esi dzirdējis, ka viens no faktoriem, ko ņem vērā aizdevēji piešķirot kredītu, ir kredītvēsture. Lielākā daļa aizdevēju Latvijā piedāvā aizdevumu tikai tiem cilvēkiem, kuriem ir pozitīva kredītvēsture, tomēr ir pāris aizdevēji, kuri piedāvā noformēt kredītu arī tādā gadījumā, ja cilvēkam ir sabojāta kredītvēsture, tādā veidā ātrie kredīti internetā pieejami arī cilvēkiem, kuriem pagātnē bijušas nenokārtotas parādsaistības.

Kā saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi?

 1. Pirmkārt, nepieciešams uzzināt, kuri aizdevēji Latvijā piedāvā šādu opciju.
 2. To vislabāk vari izdarīt Comparo.lv lapā, kur ērtā veidā pieejami visi ātrie kredīti internetā.

Ātrie kredīti no 18 gadiem

Arvien vairāk aizdevēju Latvijā piedāvā aizņemties tikai cilvēkiem, kuri sasnieguši 21 gada vecumu, tomēr ir arī vairāki tādi aizdevēji, kuri piedāvā aizņemties arī tiem, kuri ir 18 gadus veci! Īstermiņa aizdevumi pieejami sākot jau no 18 gadiem.

Kā saņemt kredītu no 18 gadiem?

 1. Lai saņemtu ātro kredītu no 18 gadiem, iesakām no sākuma salīdzināt visus aizdevējus, lai saprastu, kurš no tiem piedāvā tev atbilstošus nosacījumus, un, kad tas izdarīts, vari veikt aizdevuma noformēšanu.
 2. Šie ātrie kredīti ir pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam, tāpēc no sākuma svarīgi salīdzināt visus pieejamos aizdevuma veidus, lai varētu izvēlēties piemērotāko variantu tieši sev.

Ja interesē vairāk šī tēma, tad piedāvājam ieskatīties skaties.lv sagatavotajos materiālies par kredītiem.